Písnička na víkend: VELIKONOCE LAMPÁŘE TONYHO (Wabi Ryvola)

Schválně řekněte, jakou jinou písničku bych sem mohl dát i letos před Velikonocemi, než VELIKONOCE LAMPÁŘE TONYHO, podle kterého si i padre svoje večerní zvony šteloval? Navíc jde o živou nahrávku a díky tomu si v 2:55 minutě můžeme vychutnat okamžik Wabiho zapomětlivosti textu s procítěně proneseným úlevným slůvkem: „Krucinál“.

Co se týče klipu samotného, tak ten mě moc nezaujal, ale písničku jsem si poslechl s chutí a moc rád.

Von na knoty a různý jehly zvlášť měl krabičku
od firmy Cron Brothers co maj hada na víčku
předpisy měl za ta léta služby v malíčku
a od vajglů a petráků měl cejtit pravičku…

Foto z archívu Saši Ryvolové

Všech 94 předchozích Písniček na víkend najdeš ZDE!

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
14204512
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Viky
Tam co jezdím se hrají Georgovky (Falada)a neb od Pepika Dobeše,a taktéž je zná pár lidí páč nebyli některé z nich vůbec vydány,jsou nádherný a hoděj se nejen k ohni ale i k trempským večerům!!:-);-)
Boko
Tam kde jezdim se hraji jen swingovky a stare trampske a z reproduktoru mi ted hraji Stare pusky :-) Neco noveho bych chtel slyset z toho duvodu, abych se presvedcil, ze tento zanr neni mrtev.
Tony
A ty k těm ohňům nejezdíš?:) Co se týče nových trampských písní, tak to by bylo na dlouhý povídání - jsou a nejsou. Čekám na nové dobré trampské kapely, které tu pochodeň potáhnou dál a mezi tím postupně zanikají kapely, o kterých se říká (už dlouho), že patří mezi ty mladé... Potom jsou tu dobří trampští muzikanti, kteří píšou dobré písničky, ale ty písničky znají jen jejich kamarádi a kamarádky...
Boko
No, je pravda Tony, ze by tady mohly byt i nejaky novejsi zonky. Stary slagry vetsina lidi zna, ale je vubec neco noveho v teto branzi? Docela bych se i rad dozvedel, co ted frci za novoty u vohnu.
riki
Pěkný,ale nebylo to tam už loni? Inu.pro velký úspěch nutno zopakovat.
Tony Avalon
Máš naprostou pravdu, Riki. Ale znáš ještě nějakou jinou hezkou trampskou velikonoční? Pokud jo, sem s ní, bude příště:)
marshal
Perfektní, Tony. Děkuji Olda Marshal